| middle654 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat mi-a spus ca ma place foarte mult si ma vede pe mine mai speciala fata de alte fete iar acum nici macar nu ma mai baga in seama deloc?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori e idiot, ori face glume proaste. In ambele cazuri nu este normal.

| ItsMyTime a răspuns:

Adica s-a plictisit de tine ca a vazut ca te ti tare si nu faci sex cu el, sau ai facut si si-a pierdut tot interesul pentru tine.

| Captoresque a răspuns:

Dacă tu nu i-ai răspuns la curte (că el practic asta ți-a făcut), se uită în altă parte, ca orice om normal.

| tudynho a răspuns:

Inseamna ca tu nu l.ai bagat in seama!