| smile a întrebat:

imi place de un coleg de la mine din clasa. chestia este ca un coleg (x) mi-a spus de n ori ca acest baiat ma place dar ii este rusine.am vorbit cu el pe mess si spune ca ca x minte am vorbit din nou cu x si spune ca el imi spune adevarul.Pe cine sa cred? sunt timida. ajutati-ma va rog. Fundita

1 răspuns:
| lore23 a răspuns:

Poate i-a fost rusine sa recunoasca ca te place.Incearca si nu mai fi tu timida si vorbiti deschis. 2 timizi nu prea mergestraight face