| Cuuukii a întrebat:

imi place de un tip(e in acelasi liceu cu mine).
Ne-am jucat cu zapada mrg si am ajuns peste el.Ne-am sarutat ffff mult timp. apoi din instinct i-am zis scuze. iar el nu-i nimic.Si zambea la minelove struck. Ce parere aveeti? sa ma bag eu pe el sau sa filtrez asteptand sa ma intrebe el
>:?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

As zice sa il astepti pe el, sa mai filtrezi asa cum zici tu pentru ca daca te vei duce tu spre el poate te va desconsidera ...asa mai bine lasa`l p el sa faca primul pas.

Si nu-l mai lasa sa t sarute, fi si tu mai misterioasa putin, ca sa aiba un interes mai mare pentru tinewinking Asta ia`l ca pe un mic secret.

Bafta :*:*

FUndita?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In mod evident, sunt depasit de situatie. Pe vremea mea (prin cretacic) oamenii intai se combinau si apoi se pupau. Vad ca acum e invers. Nu esti cumva cam usurica, lasandu-i microbii sa iti invadeze gura, fara sa stii mai intai cam ce ganduri are cu tine?

| valy1233 a răspuns:

Mai bine ii zici tu, altfel poate til ia altcineva inaintebatting eyelashes

| BubuAdriana a răspuns:

Mai bine filtreaza, lasa-l pe el sa faca primul pas

| drAn3 a răspuns:

M Da, nu fa nimic si doar asteapta sa face el primul pas, e cea mai buna tactica de agatat...

| takeaway4love a răspuns:

Flirteaza usor cu el...