| EnD15 a întrebat:

Am si eu o problema.
Imi place de o fata si ea ma place mult si tine la mine.
Si acum ceva timp sarutat-o si a fost bine a stat nu a refuzat.
Am ajuns acasa si am vb noi ce am vb si am aflat ca nu putem fi impreuna deoarece este prietena ei.
Prietena ei este bi si este impreuna cu fata asta de care imi place.
Si inca observ ca ma atinge, se uita la mine ba chiar se gandeste la ce sa aleaga
Mna
Ce parere aveti?
Ce o sa se intample?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca poti accepta varianta de a fi toti 3 impreuna, in acel caz un ''menage a trois'' ar putea reprezenta solutia....ideala. big grin Sanatate!

| EnD15 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu creca vrea prietena ei asa ceva
Vedem ce o sa fie :]]
Doamne ajuta

| Cannibal a răspuns:

Puteți fi toți 4 fericiți în aceasta relație atâta timp cât nu dați de bănuit.
Dar cel mai corect ar fi ca ea să se gândească bine la ceea ce vrea.
Dacă vrea să înceapă o relație cu tine sau rămâne cu aceea fată.

| EnD15 explică (pentru Cannibal):

E greu sa renunti la ceva ce ai construit de mult
o sa-i fie greu
Alege ce ii spune inima

| Cannibal a răspuns (pentru EnD15):

Dar și să îți bați joc de ceea ce ai construit nu-i frumos.