| Camy_7551 a întrebat:

imi place un baiat care e mai mare decat mine cu 2 ani.cand ne mai vedem imi zambeste si se poarta foarte frumos cu mine.nu stiu cum sa aflu daca ma place.sunt cam timida sa il intreb as vrea sa il fac sa imi spuna el.am id lui de mess dar mie intr-un fel frica sa ii vorbesc.va rog sa imi da-ti un sfat pentru problema mea...multumesc

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Of of of, ce timide mai sunteti, daca esti timida nu o sa ai niciodata un baiat langa tine. Daca el iti zanbeste sigur ii esti simpatica cel putin. Deci nu ai nimic de pierdut, daca simti ca nu poti sa ii zici in fata zii pe mess in felul urmator: Sti? Mie imi place de tine, imi esti foarte simpatic si ma intrebam daca si tie iti place de mine. Ma gandeam ca putem forma un cuplu dragut. Ce zici?
Daca ii zici asa si el te place sigur va accepta. Fi tare, chiar daca refuza, mai sunt si alti baieti. Inca esti la inceput.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzz

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Cu timiditatea nu prea rezolvi nimica. Calca.ti pe inima si baga.i id.ul in lista. Lasa.l pe el sa inceapa conversatia (iti va fi si tie mai usor si asa vezi daca il interesezi macar un pic). Nu cred ca ar trebui sa ii spui ca il placi. Lasa.l pe el sa faca primul pas. Ceea ce iti revine tie este sa petreci cat mai mult timp cu el. Bafta!kiss

| ravens a răspuns:

Buna ai deja raspunsu la intrebarea ta, daca un baiat iti zambeste si se poarta frumos cu tine te place un pik.Cant te mai intalnesti cu el zi si tu buna ceva si sa vezi cum ai sa simti atractia dintre voi si totul o sa vina de la sine.Trebuie doar sa indraznesti un pic.