| catika a întrebat:

Buna!? Imi Puteti da niste sfaturi despre dragoste? As vrea sa-i spun unei fete din clasa cu mine ca o plac foarte mult, dar nu sunt sigur ca si ea ma place...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gago a răspuns:

Buna.Man sti cum e vorba aia. "nu risti, nu castigi" asa ca du-te si incearca.happy Bafta

| PsihoSex a răspuns (pentru gago):

Scuze ca raspund aici, dar mai sus nu apare chenarul obisnuit pentru raspuns!

Tu du-te intai si spune-i frumos, civilizat, intre 4 ochi (eviti asa si orice faza nasoala, ca sa nu poata rade altii!) fiind frumos imbracat si aranjat si apoi incepi sa ai sanse! Daca doar stai si te framanti, nu rezolvi nimic! Fii civilizat, invata bine, da raspunsuri inteligente la ore, si te vei face remarcat, etc!