| sorynStars a întrebat:

imi spune si mie cineva cum ma pot impaca cu iubita mea spuneti-mi ce cuvinte frumoase sa imi spun.

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Spune-i că o iubești și că nu e frumos să purtați pică unul pe altul. Și că e mai bine să stați împreună.

| Seepty a răspuns:

Ai putea sa-i ceri iertare daca iai gresit cu ceva dar sa zici cu suflet si din inima ca sa fii mai convingator. Decat sa iti scrii niste cuvinte pe o foaie dupa sa le inveti pe derost mai bine ii spui ce sti tu mai bine.

| stark47 a răspuns:

Daca recurgi la trucuri si la jocuri, nu o vei putea tine la nesfarsit langa tine.prere mea ca e ar trebui sa lasi lucrurile asa cum sut si sa mergi mai departe daca cu acea fata nu poti fi sincer si ai nevoie de cuvinte idioate si alte chestii penibile pentru a o tine langa tine

| FoorRocknrool a răspuns:

Te rog scuza-ma pentru( greseala care ai facut-o)imi mai dai te rog o sansa si stiu ca eu sint vinovatul uite pe google sunt multe de genu