| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!big grin am incercat sa ma masturbez acum cu castravetele si e super senzatia..eu sunt inca virgina dar cu castravetele e fain....alte obiecte mai faine?

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Si ce ai facut cu castravetele dupa aceea?, salata, sau l ai bagat inapoi in frigider? nici nu vreau sa ma gandesc ca e posibil ca cineva din familia ta sa l manance. tu te ai gandit la asta, te ai gandit la infectii? nu cred, foloseste dusul daca ai hormonii ridicati, apropo cati ani ai?

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Disperato!
Sunteti jalnici cateodata! OMG ce tot spun laughing Voi sunteti tot timpul jalnici nu ma mir ca se duce de rapa Romania asta laughing Doamne! Romania de **** ce ati ajuns si voi sa va masturbati la 11-12 ani laughing) Doamne Sfinte!

| MsGringer a răspuns:

Acum? Cu ce-ai mai incercat?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Te rog, opreste-te.Nu-i bine.De exemplu eu am probleme de sanatate din cauza asta.Da, sunt baiat.