| Raulik_2578 a întrebat:

in 2 luni fac 14 ani, penisul meu masoara 15 centimetri in erectie si 8 cm normal.Am o problema sau e normal?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este in limite normale, usor peste medie pentru varsta ta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur ai măsurat bine?
Penisul nu poate să se lungească dublu, doar 2-4 centimetri în stare de erecție.
Ești în perioada de creștere, ești normal.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Bun bun love struck

| shtephie a răspuns:

Peste cativa ani ti-ajunge pana la calcaie laughing Pui frana cu el laughing rolling on the floor
Doamne ce copiiii rolling on the floor

| Mihai7best a răspuns:

Ma ce m-am distrat la raspunsurile voastre rolling on the floor scuze de off-topic, dar nu m-am putut abtine laughing

| Adyr0 a răspuns:

Naspa rau. Vezi ca e o proba la bac in care cei care n-au penisul de cel putin 20cm sunt respinsi si pica examenul.

| Maiia69 a răspuns:

Buun asa...

esti in crestere oriqm.winking

love struck