| andrei0000 a întrebat:

Buna am 20 de ani si am o problema penisul meu masoara 16 cm in erectie. Mie mi se pare cam mic, e normal asa ceva?

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ma frate important e ce faci cu el. oricum nu ii dai de fund oricat ai incerca asa ca la ce vrei un penis mai mare?

| IonutM22 a răspuns (pentru shadow72):

Marimea ii importanta, tu oricum nu ii dai de fund orice ai incerca, altii ii dau

| Empathizer a răspuns:

NU, nu e normal sa ti se para cam mic un penis normal ca al tau.

| Vibrations a răspuns:

Bucură-te că nu ești impotent!

| Dianaㄨ a răspuns:

Studiile arata ca pentru "placerea" femeilor e nevoie de 15 cm, deci linisteste-te pentru ca este absolut normal!

O zi buna, http://educatiasexuala.ucoz.ro

| WizKhalifaa a răspuns:

Eu am 19 ani si 15 cm in erectie. Imi este de ajuns pentru a oferi orgasme, daca nu din primul numar din al doilea sigur.
Nu iti mai face griji ca nu ai de ce. Pentru ce sa ai un penis mare? Dezavantaje: - Cand ai o erectie ar fi foarte greu sa o ascunzi
- Poti produce rupturi de vagin cu un penis mare
- Sexul anal nu va fi asa dureros pentru partenerele tale

Si sa nu uitam, nu este important cat de mare o ai. important este cat rezisti si sa stii cum si unde sa dai!

| IonutM22 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

- satisface pe deplin majoritatea femeilor;
- atinge colul uterin si stimuleaza uterul in timpul contactului sexual;
- in timpul contactului intravaginal, labiile sunt intinse la maximum, fiind astfel stimulat si clitorisul;
- poate genera orgasm profund;
- face fata oricarei pozitii sexuale, din orice unghi si la orice adancime.
- excita instantaneu cele mai multe dintre femei.
si sa nu uitam ii important cat de mare ii, cat rezisti di stii unde sa dai.ai uitat sa precicezi cui oferi orgasmele

cica pentru ce sa ai un penis mare, si el arata numa dezavantajele f** de re**s

Răspuns utilizator avertizat