| anonim_4396 a întrebat:

La 14 ani si 1.52m penisul meu masoara 8 cm. in erectie ...Nu sunt vreun borac disperat de acest capitol dar este normal? Ce se intampla?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este normala o asemenea dimensiune dar marimea penisului in general este de natura genetica si nu se poate interveni prin nicio metoda pentru a determina marirea/cresterea acestuia.Nu poti face nimic altceva decat sa astepti sa te dezvolti si sa speri ca o data cu dezvoltatrea si cresterea ta va creste si penisul tau in acelasi ritm cu restul organelor.Multa sanatate.

| Dracoola a răspuns:

E ok, nu-i cea mai buna dimensiune dar ai abia 14 ani, esti inca in stadiul de crestere. Inca nu ai ieisy din pubertate abia pe la 17-18 ani poti trage concluziile finale.

| allyn333 a răspuns:

Eu am 13 si o am de 13cm in erectie laughing)) dar depinde genetic si fizic.

| SkyPilot a răspuns (pentru allyn333):

Multi inainte! (centimetri, evident) big grin