| Carla90 a întrebat:

Buna, in 20 ianuarie 2018 am fost initma cu prietenul meu, in sesnul ca eu i-am facut oral(s-a terminat la mine in gura). Dupa oral s-a sters si mi-a introdus degetul in vagin. In 14 februarie mi-a venit ciclul, a tinut 4 zile, normal cat ma tine.Dar de ieri simt asa o tensiune in sani si imi este tot somn.Ma gandesc sa nu fi insarcinata.Se poate?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat sexul oral cat si masturbarea vaginului cu degetul a fost efectuat/s-a intamplat cu 25 de zile inainte de data de pornire a menstruatiei din data de 14 Februarie, Reiese foarte clar cert si precis, ca acel sex oral + masturbarea ulterioara, s-au produs cel mai probabil in a 4 sau a 5-a zi a noului ciclu menstrual adica in prima zi de dupa terminarea menstruatiei si fiindca s-au produs cu 6 zile inainte de inceperea perioadei fertile (26.01-31.01), rezulta ca in consecinta chiar si daca ar fi ajuns sperma in vagin, chiar si in acel caz formarea unei sarcini ar fi fost in proportie de peste 98% IMPOSIBILA. Acest lucru rezulta din ceea ce a urmat si anume a faptului ca s-a produs si desfasurat in conditii normale menstruatia inceputa in 14 februarie. Se poate aprecia si afirma ca menstrutia produsa a reprezentat GARANTIA ca in proportie de peste 99% NU s-a format o sarcina si din acest motiv nici NU poate exista nici macar o sarcina pur ipotetica. Ingrijorarea ta este ilogica si irationala fiindca este lipsita de orice baza temeinica. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum.
Ti-a si venit, ce alt semn mai vrei?

| sofisis a răspuns:

Pai cu ce s-a sters? Exista posibilitatea sa fii avut sperma pe deget?

| PersonajFictiv a răspuns:

Trolololo si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu, nimeni, niciodată nu a rămas gravida in gura și nici dacă introduci orice Inafara de penis in vagin, nu vei rămâne gravida.

Răspuns utilizator avertizat