| alina2121dea a întrebat:

In data de 10 decembrie mi-a venit menstruatia. Intre timp a avut loc un contact sexual neprotejat (dar ma gandesc doar de la lichidul pre-ejaculator) fara ejaculare in interior. Apoi am avut niste sangerari la sfarsitul lunii pe 28, 29 pana pe 2, 3 ianuarie ce nu pareau a fi menstuatie, in jurul datei de 19 ianuarie mi-a venit menstruatia cu flux normal iar acum pe 7 februarie am din nou sangerari asemanatoare menstruatiei. Am facut ieri (inainte de menstruatie) un test de sarcina a iesit doar o liniuta. E posibil sa fie ceva?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Buna!
Sangerarile sunt uneori normale din cauza inceperii vietii sexuale, dar uneori sunt semnul unor probleme medicale.
Daca ti-a venit ciclul menstrual si esti sigura ca era ciclul menstrual si nu o simpla sangerare nu ai cum sa fii insarcinata! Stai linistita!

4 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Eu nu mai pot sa va inteleg, pai daca ai avut CM si testul de sarcina a iesit negativ, ce ar mai putea fi?
Faceti sex protejat pentru orice eventualitate, sa nu va para rau mai tarziu.

| mona a răspuns:

Nu esti insarcinata

| Azµre a răspuns:

Probleme medicale, poate fi o metroragie.

| SyndicateW a răspuns:

Insarcinata nu cred ca esti mai ales daca testul a fost negativ.