| Ioana_Daria_1995 a întrebat:

Buna, in data de 16 mai am avut un contact sexual cu prietenul meu, mentionez ca acest contact a fost făcut in ultima mea zi de menstruație și a fost făcut protejat, el a ejaculat in prezervativ undeva in zona vaginului meu. menstruația mi-a venit doar o data de la acel contact și cantitatea s-a redus cu mult. acum întrebarea mea este, as putea fi însărcinată? In ultimele zile am amețeli, stări de voma și ma doare foarte tare burta. Mulțumesc

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu esti insarcinata stai linistita. Ai avut contact sexual protejat si in plus a avut loc in ultima zi de menstruatie cans sansele aparitiei unei sarcinii tind spre 0. Simptomele pe care le ai nu au legatura cu sarcina mai degraba semnifica o afectiune gastro-intestinala.Ar trebui sa te vada un medic. Multa sanatate