| Christinne a întrebat:

In jurul perioadei fertile m-am "jucat" cu prietenul meu, i-am mangaiat penisul iar acesta a ejaculat pe mana mea…de 2 ori. De fiecare data m-am spalat. E posibil sa fii ramas ceva pe degete, iar apoi cand am mers la toaleta sa fii ajuns ceva spermatozoizi in zona genitala?! Sau e posibil ca acestia sa treaca prin pantaloni de bumbac si chilot?
De cateva zile am crampe ovariene ffff mari si o scurgere alba-gelatinoasa abundenta.
Tin sa mentionez ca am facut un test de sarcina in a13a zi si a iesit negativ, dar am inteles ca poate fi si fals negativ.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te-ai spalat, nu se poate sa ajunga spermatozoizi pe organele genitale. De asemenea, e absolut imposibil sa treaca prin haine. Asadar, nu esti insarcinata (daca nu ai avut alt contact sexual de vreun fel).

| Nu a răspuns:

Da' ce-i ma nene sperma? Acid sulfuric?

| Doηηa a răspuns:

Cum să treacă măi prin pantaloni doar nu-s gândaci. Doamne!

| Nede a răspuns:

Poti sta linistita.nu ai ramas insarcinata laughing

| andrecool a răspuns:

Omg.Nu ai ramas insarcinata, acum esti culmea. spermatozoizi n-au cum sa treaca prin haine laughing! Si daca te-ai spalat pe maini totul e ok.Sa ramai insarcinata e greu si trebuie si secretii vaginale si altele! Nu ti-ai dat seama ca nu ai ramas?! Eu mi-am dat seama si am 10 ani! tongue

| AlwaysWinner a răspuns:

Omg. fata mea ca sa ramai insarcinata e mult de munca... si e imposibil sa treaca prin pantaloni ca doar nu au picioare.si pr ala al tau nu cred ca e un animal sa ejaculeze o galeata de spermatozoizi sa te umpli toata...