| Ely9009 a întrebat:

In legatura cu intrebarea mea anterioara.Am vorbit cu baiatul respectiv si se pare ca intuitia mea era corecta. Nu ma mai place, dar mi-a spus ca nu este vorba de alta fata, sunt doar eu si nimeni altcineva si ca nu sunt eu de vina. Mi-a spus ca ramanem oricum prieteni, si ca nu putea sa spuna ca ma place cand nu-i asa (a fost intotdeauna sincer cu mine). Eu, desigur, am inceput cu reprosurile si aluziile ironice dar pe el nu-l deranjeaza, atata timp cat le fac dupa ce scapa de o teza( a zis ca stie cum e si ca ma simt mai bine daca fac de'astea). Totusi, i-am spus ca nu renunt si ca poate mai am ceva sanse. Nu stiu ce sa fac. Ma simt...parasita. Seaca. Parca am pierdut o parte din mine.Nu totul, pentru ca el inca mai e aici. O parte pe care am dobandit-o cand l-am cunoscut. Poate ca voi mai avea o sansa. Daca nu, probabil va fi ca si inainte. Eu ma gandesc ca a fost vina mea...Nu stiu ce simtstraight face Dar, in mod sigur, nu regret ca tin si am tinut mult la el. Chiar merita. Si m-am ales cu un prieten bun. Ce credeti? Oare voi mai avea o alta sansa? Ce pot face? Sa nu mai fiu tristasad Va multumesc pentru.raspunsuri si sfaturi. O zi frumoasakiss

1 răspuns:
| roxymaria a răspuns:

Of prin cate o sa mai treci asa e varsta asta day dreaming
trebuie sa te obisnuiestibatting eyelashes