| 88292Anonimmmmmmm6666 a întrebat:

Buna. In luna februarie pe 20 am făcut-o precizez ca protejat, apoi pe 25 mi-a venit menstruația fix la data care trebuia sa vina,adică,in luna martie mi-a venit menstruația regulat la aceeași data, iar in aprilie nu mi-a mai venit și am întârziere de 8 zile deja.Precizez ca nu am mai făcut-o din 20 februarie, credeți ca as putea fi însărcinată?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea ai cum
dar poti face oricand un test de sarcina pentru linistea ta

| Violleta2022 a răspuns:

La intrebara ta iti poate raspunde clar si sigur, numai un TEST de SARCINA!

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu esti insarcinata, dar probabil a intervenit altceva care ti-a dereglat ciclul menstrual: stres, alimentatie sau anumite medicamente etc.