| AdelinaIoana11 a întrebat:

In seara asta am făcut sex cu iubitul meu, maxim 2-3 minute, am făcut puțin, am scos o, am stat puțin, am șters și am băgat o iar și asta a fost.
Se poate sa fi rămas însărcinată? Nu a ejaculat și nici nu se masturbase sau făcusem dragoste înainte.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata in acest caz.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nici vorba de vreo sarcina.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sanse infime...ar trebui sa fii tare ghinionista sa ramai in conditile astea.

| Lostlyric a răspuns:

Nu.

| DoarCurios a răspuns:

Fix problema asta o am eu acum cu prietena mea. Sper ca rezultatul testului de sarcina sa fie negativ.