| Noname032000 a întrebat:

Buna,am facut cu iubitul meu dragoste si cand a simtit ca se termina a scos-o si dupa s-a sters si am atat cam 20 de minute si dupa am facut iara, poate sa se întâmple ceva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se poate intampla.Trebuia sa se spele si sa urineze.Pe teava mai ramane sperma care a ajuns tot in interior.Nu ai spus daca si cum a ejaculat a doua oara.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

V-ati riscat oleaca acum o sa stai in stres pana iti vine cicli iti meriti soarta...folositi naiba prezervativul daca nu vrei sa va treziti cu vreun bastard pe cap

| mihai69 a răspuns:

În afară de o sarcină sau ceva infecții cu transmitere sexuală, nimic. Sper...

| Steam321 a răspuns:

Nu

| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Se poate întâmpla. Dupa act, Bărbatul trebuie sa urineze ca sa poată elimina toata sperma rămasă înăuntru.

| Noname032000 explică:

A doua nu s-a mai ejaculat darrio2007