| dannys a întrebat:

Am vrut sa trimit un mesaj pe skype dar am gresit persoana si am sters mesajul inainte de a apuca ea sa-l citeasca.Acum eu va intreb ea daca nu la citit ii apare k a primit ceva de la mine sau nu ii arata nimic.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca skype sterge mesajele de ambele parti

5 răspunsuri:
| dannys explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurii.s-au sters mesajel in amandoua partile si la mine si la ea dar ei i-a aparut "ca acest mesaj a fost sters" si ea azi m-a intrebat ca ce i-am scris de m-am razgandit si i-am sters mesajul.Adica am aflat si asta ca o persoana daca ii trimit mesaj gresit si dupa il sterg tot afla ca i-am trimis ceva dar nu stie ce.asa ca funta ii revine lui suntserios ca skype le sterge de ambele parti.

| RareşTPUro a răspuns:

Degeaba ai sters mesajul fiindca numai la tine pe ID l-ai sters. La persoana careia i-ai trimis mesajul, a ramas si il poate citi. E ca si cum ai trimite un SMS pe mobil si dupaceea ai sterge SMS-ul desi tot il va primi. Deci degeaba ai sters mesajul, ca doar la tine pe ID de Skype s-a sters, nu si respectivei/respectivului.

| suntserios a răspuns (pentru RareşTPUro):

Sa stii ca skype sterge mesajele de ambele parti

| adyzone a răspuns:

Confirm ce a zis Rares, mai bine i-ai spune persoanei ca ai gresit.

| HuShEr a răspuns (pentru adyzone):

Asta daca in cazul in care nu i-a spus prietenului ca se desparte de el si dupa s-a razgandit sau daca mesajul nu era despre cine stie ce perversiuni sexuale sau mai stiu eu ce laughing)

| alchimistuinfinit a răspuns:

Daca mesajul a fost sters sigur inainte sa fie vazut, atunci nu mai are cum sa apara notificari.