| pitikaaa a întrebat:

In urma cu cateva zile v-am adresat o intrebare despre un baiat de care imi place. Ei bine, am aflat ca el nu mai fumeaza.Am rugat-o pe prietena mea sa il intrebe ce parere are despre minehee heedar ea cum le intoarce mereu l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine. El a spus ca poate vrea dar mai intai vrea sa ne cunoastem mai bine. Ce sa fac? Sa fiu cu el? Eu as vrea dar nu vreau sa afle parintii. Ce ziceti? PLs helllp dau fundita:*ca de obicei

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Normal
Baga te
ce pierxi? Deokmdata va cnoasteti ii explici situatia ta cu parintii si dp vezi daca vrea si el sau nu s fiti impreuna
ew zic s incercismug

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Buna. POI tot ce ai de facut este o incercare...accepta sa te intalnesti cu el si sa va cunoasteti mai bine.si poate se iveste vreo idila intre voi.si in caz de afla parintii, le promiti ca tot va fi ca si pana acum cu invatatul, si cu scoala. dar numai sa te lase sa ai si tu un prieten, si eu spun ca te vor intelegehappysucces

| Blue_2059 a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa te ascunzi de parinti.
Eu le cer parerea mai mereu.happy
Daca tu vrei e problema ta, depinde de tine, dar ai grija ce faci si cu cine te bagi, sa nu suferi apoi si altele.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s afi cu el dar daca afla parintii sa te lasi de el s-au sa nu pari ciudata ma roog

| united72 a răspuns:

Dc il iubesti ce importanta are ce cred ai tai