| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema.De curand m-am certat cu prietenul meu si mi-a spus ca nu il iubesc si eu il iubesc foarte mult si i-am spus-o de nu stiu cate ori si nu ma crede si mi-a zis sa ii dovedesc ca il iubesc, si nu stiu cum...va rog ajutati-ma dau fundita :X

14 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cred ca raspunsul e clar. ce crezi tu ca incearca prietenul tau sa capete prin trucul asta? nici nu credeam ca mai e vreo fata care sa accepte momeala asta si sa se si mai intrebe de ce dovada e vorba.

| laryssutzadlc a răspuns:

E clar ca ii place sa te vada cume sti disperata dupa el. tu decizi

| DaNNN a răspuns:

Draga Andu,
Faza asta cu 'nu ma iubesti' este foarte veche. O singura intrebare am. Ati facut sex/dragoste etc?
Daca nu, cu siguranta asta incearca happy

Sper ca te-am ajutat.
Funda?!

| ema_9499 a răspuns:

Dar in ce sens vrea el ca tu sa ii dovedesti ca il iubesti?

| Fillaide a răspuns:

Dar el tie ti-a dovedit ca te iubeste?

| claudiuclaus123 a răspuns:

Asta vrea sa faceti sex de aia a zis asta

| iza4ever a răspuns:

1. Ori nu vrea sa mai fiti impreuna si de asta face asa.
2.Sau poate ca el vrea sa ii demonstrezi ca il iubesti cu adv nu doar prin vorbe.
Incearca sa vorbesti cu el sa iesiti in oras la un suc sau sa va plimbati. Vorbiti si voi putin pe tema asta. Sincer eu daca as fi in locul tau dupa ce as vorbi cu el, daca ar face tot asa i-as zice ceva de genu: -Auzi tu ma pui pe mine sa iti demonstrez ca te iubesc. Dar tu ma iubesti pe mine? si daca ar zice DA i-as spune: Daca ma iubesti atunci de ce ma tot pui atat la incercare? Daca nu te iubeam m-as fi despartit de tine... Dar vezi ca nu te pun sa faci asa, ca e posibil sa se supere ori sa isi dea seama ca tu chiar ti la el si nu vrei sa va despartiti. E complicat pentru ca doar tu il cunosti si sti cum e el de obicei.

| ella2o a răspuns:

Fa-i o surpriza romantica. Cheama-l la tine intr-o seara si intinde pe podea o patura si in loc de mancare tot felul de dulciuri. Dupa ce ati terminat de "mancat" uitati-va la un film,de preferat o comedie,sau ceva ce va place amandurora mult. La sfarsitul "picnicului" puteti iesi undeva,sau puteti sa mai pierdeti vremea impreuna. O alta varianta ar fi sa mergeti impreuna intr-un loc nou in care nu ati mai fost. Oricum,ideea e sa gasesti ceva ce va place amandurora,ceva care sa va uneasca,ceva romantic.
Sper ca am ajutat. happy
PS: Ar fi superb sa mergeti intr-o excursie, daca nu mai multe zile macar o zi, de dimineata pana seara. Mai ales acum ca e vara.

| RoboBaby a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa demonstrezi prietenului tau ca il iubesti. Nici lui nici altcuiva. Sentimentele tale ar trebui sa ajunga la ei fara sa faci ceva special. Cineva care te respecta si te iubeste nu poate sa te chinuie. Fii vigilenta, uneori oamenii sunt lasi si nu au curajul sa puna punct cu onestitate, gasesc diverse pretexte.

| BosssLikes a răspuns:

1.Te sinucizi si lasi un bilet sicand ca il iubestihappy
2.Ii spui atat de mult cal iubesti incat te va crede
3.Inscheniazati moartetongue
4. Daca nu merge nimic treci peste gaseste altu
P.s:GLUMEAM CAND AM ZIS SA TE SINUCIZI

| EuBorak a răspuns:

Eu nu stiu cum sa ii dovdesti dar iti pot spune ce vor baietzi...sa faci sex cu ei:d...dar nu stiu fai un cadou personalizeaza-i ceva in care spui cat dmult il ubeee pune o pr sa ii zica sa isi faca un id d baiat sh sa vb cu tine uh nestiind cine e sh sa vada ca nu esti interesata d alti baieti nu stiu sper ca te-am ajutat fundita?big grin

| MadalinaMirela a răspuns:

Pai incearca si uh sa nu il mai superi si sa nu te mai certi cu el si spune-i si tu cuvinte dul...ex:bubu, bebe.bibietc,incearkj sa il seduci, imbrakte provoktor... funditabig grin

| Adoniss96 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa stai cu el si numa cu el o perioada de timp si spune-i ca tu chiar il iubesti.Iar daca el nu vrea sa te creada atunci intreaba-l daca el te iubeste.

| eDy_9467 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa tio dovedesti tie ca il iubesti si dupa aia lui...