| Gabryeeeeelq a întrebat:

Buna, iubitul meu are 29 de ani, am incercat sa facem dragoste si sa raman însărcinata, am făcut dragoste de două ori, a ejaculat in mine dar nu am rămas însărcinată... El a spus că ii din cauza ca nu ii se ridică sau nu pot face eu copii. Ce credeti ca ii?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu poti reproduce rasa umana se poate infia in schimb

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca NU ai oferit absolut niciun indiciu, sau vreo informatie in privinta ciclul tau menstrual, intr-o asemenea situatie se poate doar aprecia si/sau presupune ca niciuna din cele 2 incercari NU au avut loc in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual.
Sarcina se poate forma NUMAI in situatia in care SPERMA este ejaculata in vagin in 1-a sau in toate cele 3-4 zile care apartin de PERIOADA FERTILA a fiecarui ciclu menstrual. Perioada fertila este situata cam la jumatatea distanta ca numar de zile intre 2 menstruatii consecutive. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

O sa afli după ce faci un test de sarcina după 21 de zile.

| JicaContra a răspuns:

"El a spus că ii din cauza ca nu ii se ridică, sau nu pot face eu copii"
a ejaculat in tine dar "nu IIIIIIIII se ridica", CUM VINE ASTA?!?

oricum, cand o femeie NU ramane insarcinata pot fi zeci de motive, de la chiloti prea stramti pentru el, continuand cu faptul ca a ejaculat in tine EXACT in perioada lunii in care nu poti ramane insarcinata, pana la cervix prea inchis la ea, IN AFARA DE DOCTOR nu aveti nici o sansa oarecare sa aflati "de ce", mai ales aici unde oamenii isi dau cu presupusul

Răspuns utilizator avertizat