| VrRos71 a întrebat:

Bună.
La ce vă uitați voi fetele la un băiat? Răspuns foarte sincer altfel nu mai răspundeți. Uite,noi băieții ne uităm la fund și sâni,buze,ochi,ten, voi la ce vă uitați la un băiat?
Nu începeți cu răspunsuri de astea,, la suflet" și la asta dar ce vă atrage la un bărbat?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Initial ma uit la ochi,vorbind cu oricine asa incep,ma uit in ochii celuilat. Ochii nu ma intereseaza prea mult,dar privirea,da! Sa ma priveasca frumos,nu chinuit,nu timid,nu speriat,nu tupeist,frumos,cald!
Pe urma la buze si umeri.
Automat percep inaltime si tinuta,atitudine(sta cocosat,scoate pieptul inainte,e indoit intr-o parte,toate astea marturisesc diverse) si style.
Pe urma,daca ma trezesc ca pana aici mi-a placut,arunc o privire fugara la talie(sa nu vad burta),la unghii(sa nu vad negru) si la dinti. Zici ca-mi iau cal!laughing) Dar ideea imi place!
Pentru ca nu fizicul e cel care ma atrage in primul rand...
Cand mi-am cunoscut jumatatea, am reusit sa-i vad doar ochii si in secunda doi era sa ne luam la bataie, au sarit cei din jur si ne-am calmat.
Pe urma, am vorbit la telefon vreo luna de zile, pana cand n-a mai rezistat si a venit dupa mine.
Acum 19 ani!♥

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banii la asta se uită ele, de ce unele stau cu barbati bătrîni grasi si urîti si ele sunt tinere si frumoase, ca ele nu au bani si stiu ca numai lîngă unul ca ăsta se vad printese. ăla are casă masină bani i face ei toate poftele, dar de ce cauta ele numai partea materiala si accepta sa se culce cu toti grăsanii asta numai ele stiu, si se vede ca multor femei asta le place luxul pentru care trebuie sa faca sacrificii adica sa suporte lîngă ele un porc de 150 de kile.

| VrRos71 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da frate, cum se vând unele de râd toți de ele și un băiat frumos dar cu bani mai putini e invizibil.

| Violleta2022 a răspuns:

La fata, la prezentarea din cap pana in picioare, la felul cum sunteti imbracati, cum vorbiti, cumva comportati.
Exact asta ma atrage: inteligenta, bunul simt, respectul, aspectul placut al imbracamintei, sa-i miroasa frumos gurita, sa nu fie fumator si sa nu poarte pantalonii in vine, ca un poponar, sa nu vorbeasc vulgar, sa nu se laude pe sine si sa fie pozitiv.
Am uitat: si sa nu se rada in cap, precum puscariasii.

| Hammurabi a răspuns:

De ce spui tu în numele tuturor băieților că ne uităm la fund, sâni, buze, ochi și ten?
De exemplu, eu în primul rând mă uit la mă-sa.
Că acolo am avut probleme de a trebuit să divorțez.
După aia la fundul și sânii ei. laughing

| Arakiss a răspuns (pentru Hammurabi):

George fratele meu, nu poti avea de doua ori ghinion cu aceeasi chestie in acelasi fel. Sau atunci cauta una orfana ca sa fi sigur. rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns:

Banii

| Emma30555 a răspuns:

Sa arate bine în ansamblu, adică sa fie drăguț, apoi contează foarte mult cum vorbește cum se comporta.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa arate prezentabil. Tiparul fizic a cam picat de fiecare data. Ziceam ca îmi plac cei cu ochii albaștrii (mi-a placut de o persoana cu ochi căprui laughing ), la orice mai mereu diferit. Așa ca nu am un tipar fizic. Singura chestie sa fie înalt. Nu ma refer acum la 1, 90 in sus, doar sa fie peste înălțimea mea. Sa îmi placa pe moment. Și dacă e inteligent și găsim subiecte comune cam aia e.

| Goddessss a răspuns:

Deci dacă ai început fix cu fizicul, pe fizic sa mergem.
Prima data ii observ constitutia fizica.
după ma uit la ochi, mi se par cea mai frumoasa trăsătură a unui om.
după la par la freza si ii analizez toată fata.
efectiv nu pot sa ti zic ca exista ceva special care au toți.
fiecare e diferit.
mi-ar placea mult sa aibă ochii verzi sau albastri.
si el sa fie nici slab dar nici cu mușchi ca hulk.
sa fie simplu.
la trăsături morale am pretenții si mi greu sa scriu atâta

| Hypefox a răspuns:

Depinde de tiparul fetei dar contează prezenta, atitudinea, (IGIENA) și nu, nu doar la început de relație l, aceasta trebuie sa fie pe primul loc din cap pana în picioare, sa fie amabil, sa vorbească frumos, sa ofere atenție.

| MichailOfilescu a răspuns:

Sa fie cu e46

| limbidulcisivioi a răspuns:

La penis. Ador penisul. Penis my life.

| idolufemeilor2000 a răspuns:

Să fie frumos și să l ducă capu