| Twister09 a întrebat:

Buna, iubitei mele i-am băgat în prima seara doar capul de la penis.
În a doua seara am bagat-o toata dar asa usor.
Tin să precizez că nu i-a curs sânge.
Mai este virgină sau nu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea a zburat odata cu primul contact sexual, vaginal.
In ce priveste deflorarea (ruperea himenului), se poate produce cand barbatul este dotat cu un penis cat de cat maricel, capabil sa rupa himenul si atunci curge sange.
Un penis mic sau subtire, nu vaputea rupe himenul si ca atare, nu va curge sange la deforare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Himen elastic.

| LPCTSTR a răspuns:

E papa, asta e, a avut si ea de ce sa tina la cliseul asta mai mult psihic decat fizic total irelevant.

| RaAlexandra a răspuns:

Nu,nu mai este. O data introdus penisul, oricat de putin ar fi, se considera deflorare.