| olo a întrebat:

Buna,la prima partida de sex dintre mine si prietenul meu cu care acum am o relatie serioasa,el mi-a facut sex oral si recunosc ca se pricepe de minune si stie toate trucurile posibile. Credeti ca e bine experimentat? M-am simtit aiurea gandindu-ma l alte foste, desi stiam ca mi-a facut si mie asta.

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De unde sti ca e serioasa? doar pentru ca ati facut oral? daca pentru el e e o joaca relatia?
normal, baiatul a capatat experienta facandule sex oral si altor domnisoare, bravo lui si respect din partea mea pentru istetimea lui, nu orice baiat poate convinge atatea fete sa faca oralwinking

| SomePrettehGurl a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ea nu a zis ca relatia lor e serioasa PENTRU ca i-a facut sex oral. Ea pur si simplu a mentionat si faptul ca relatia lor e serioasa. Atat. Nu trage concluzii fara sa fi atent la e scrie ea.

| KamaSutra a răspuns:

Daca ti-a placut, normal ca e bine experimentatlaughing

| neutrino a răspuns:

Sper ca nu ti-ai facut ganduri ca tu ai fost, esti si vei fi unica femeie din viata lui! El ti-a demonstrat contrariu! Iar despre cat de meseris este, tu stii cel mai bine, iar meseria nu se poate invata decat dupa multa practica. Iata de ce in timpul scolii, nu trebuie sa chiulesti de la orele de practica, daca ai asa ceva!

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-ai simtit bine, cand ti-a facut sex oral, de ce te mai gandesti la fostele iubite carora le-a facut si lor sex oral?

| Leo1993 a răspuns (pentru Emilian65):

De BTS ai auzit?

| Xpressurself a răspuns:

Si de-atunci nu s-a mai spalat pe dinti sau ce?
poate a avut inspiratie de moment datorita anatomiei tale genetice. poate are experienta. si ce? ai prefera unul fara pic de experienta? tu nu ai facut nimic cu alti baieti?

| olo explică (pentru Xpressurself):

Eu nu am facut nimic altor baieti, nu am facut sex oral in viata mea, as fi scris aici. Si daca va deranjeaza sau va irita intrebarea mea, nu raspundeti. Vreau raspunsuri serioase si nu prostii

| Xpressurself a răspuns (pentru olo):

Seriozitatea unei relatii nu sta in a face sau nu sex de un anumit fel. tu nu-i fa lui nimic ca va opri el pe varianta la curve sa i-o suga alea. si atunci de ce ar trebui sa te superi ca doar tu marea doamna nu stii sa fii curva in par si sa-ti satisfaci barbatul. uite un alt raspuns serios pe care tul cataloghezi "prostii" stii de ce? pentru ca tu nu vrei un raspuns de fapt ci ai vrea ca cineva sa tina cu tine si sa zica da draga, ai dreptate, ce marlan, ce neobrazat mamaie. asta nu-i barbat draga e animal.
hai sincer de ce nu mergi la niste babe mai bine daca raspunsul meu nu-ti place. nu e gresit sa-ti imbogatesti experienta sexuala. sunt doar interdictii ramase in mintea ta de la parinti de cand erai copil.

| MedionTcO a răspuns:

Cine stie ce oral ti-a facut... daca tu zici ca te-ai simtit bine, asta e ceea ce conteaza.

| Leo1993 a răspuns:

E si normal din moment ce e primul oral pe care il primesti sa ti se para ceva nemaipomenit laughing

| olo explică (pentru Leo1993):

Am mai avut o singura relatie de 1 an inainte si am primit si de la fostul,dar se vede diferenta,fostul mi-a facut mie oral pentru prima data, in schimb actualul ma face sa ma gandesc si sa ma simt aiurea. Eu vreau raspjnsuri serioase, nu prostii! Va rog frumos, nu ne cunoastem, nu cred ca isi au rost raspunsurile rautacioase.

| Leo1993 a răspuns (pentru olo):

Asa intrebare asa raspuns.Acum pe bune asta e intrebare? "Credeti ca e bine experimentat?" o fata care vrea o relatie serioasa crezi ca i-ar pasa daca actualul stie sa dea sau nu limbi? Pana la urma nimeni nu s-a nascut invatat si prin comunicare se pot rezolva si aceste lucruri.

| SomePrettehGurl a răspuns (pentru olo):

E o prostie sa te gandesti la ce a facut iubitul tau cu fostele lui prietene. Acest lucru de domeniul trecutului si nu ar trebui sa te priveasca pe tine. Deci nu te mai gandii la astatongue

| olo explică:

Eu nu i-am facut lui oral si avem o relatie serioasa pentru ca suntem de 8 lumi impreuna si m-a tot macinat gandul asta, iar acum am avut ocazia sa pun intrebarea!

| DeeLiTe a răspuns:

A dat limbi la toate care le-a avut, si nu cred ca doar in pasarica, s-a dus si spre fundulet.