| anonim_4396 a întrebat:

prietenul meu imi cere de foarte mult timp sex oral, el mi-a facut mie si recunosc ca m-am simtit tare bine, dar am o anumita jena cand vine vorba sa fac si eu asta.
Cum sa capat mai mult curaj? La voi cum a fost primul sex oral?

10 răspunsuri:
| DandYgiRL18 a răspuns:

Hei! Relaxeaza-te :]! Este iubitul tau, si ati ajuns iubit trecand prin multe, fiindca e cineva cu care te simti in regula si protejata. N-ar trebui sa iti fie jena sau rusine, si ar fi bine sa incerci sa ascunzi aceasta jena, altfel il vei intimida si nu se va simti bine. Este o satisfacere pentru el, incearca sa-l iei cu *n-am chef acum, sunt cam obosita sau, *poate altadata si va intelege. Iti spun eu :* :]. Funda? puppy dog eyes

| catelus_2850 a răspuns (pentru DandYgiRL18):

Sunt curioasa. la tine cum a fost?

| iMaDreamer a răspuns:

Ai putea incepe sub dus big grin

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns (pentru iMaDreamer):

Nu ai idei rele........Mai ai si altele? happy

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

"Curajul" il capeti cu timpul, cu experienta....cu trecerea anilor... Fetelor le e mai dificil sa faca baietilor, iar unii baieti nu prea le fac fetelor ca ei considera ca e "umilitor" tongue

Probabil te va ajuta sa te "deschizi" si daca vei viziona ceva scene porno cu sex oral, e plin pe internet, insa desigur daca ai minim 18 ani! happy

In plus, mai cauta pe forumuri informatii despre "felatie" (sexul oral facut de Ea Lui) si ai sa vezi ca e considerata drept ceva normal, natural si chiar "obligatoriu" intr-o partida de sex "normal"...happy

| SerafimHD a răspuns:

Daca el a facut asta tu de ce sa nu-i faci?

| hunterr a răspuns:

Si daca el ti-a facut tie ce? Gandeste-te ca ti-a facut din placere, sa te simtit bine nu ca sa te oblige sa ii faci si tu, ca doar nu jucati obligatea. Daca ti-a placut lasa-l sa iti faca in continuare si totul va fi ok! De ce sa o iei la m**e daca nu iti place?

| SageKid a răspuns:

Raspuns:o stilca de wiskey si merge treabalaughing

| pisssssiyy97 a răspuns:

Pai nu te gandesti la asta te gandesti ca este o satisfacere pentru el