| Couragebv a întrebat:

Buna la tot sufletul pe aici, ati putea sa va casatoriti la varsta de 22 de ani? sincer daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Nu va mai casatoriti asa devreme..mai asteptati, nu se termina lumea acum. aveti tot timpul din lume pentru asa ceva

5 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Pai desigur,, daca doresti sa-ti pierzi tineretzea la asa virsta de ce nu? si desigur trebuie sa ai resurse pentru viitoarea familie post de lucru casa.

| SentimentalConsil a răspuns:

La 22 de ani te casatoresti numai daca esti copil de bani gata si daca vrei sa-ti bati joc de tineretea ta, gandeste-te ca v-a urma un copil si nu o sa mai ai aceleasi proritati ca pina acum, mai e si socrii laughing faci ce vrei ca nimeni nu e comandatul vietii tale

| Azµre a răspuns:

Daca ai terminat o facultate si se poate sa fi terminat la 22 de ani si sa ai si un loc de munca garantat, un venit, dar s-ar putea de ce nu... dar de ce ne intrebi? pentru a te casatori trebuie intai de toate sa ai un rost in viata, studii terminate, loc de munca, o casa etc etc.

| Couragebv explică (pentru Azµre):

Pai pe jumatate am din ele

| Azµre a răspuns (pentru Couragebv):

Nu le ai pe toate vezi tu aici e problema.
Studii, Loc de munca garantat, un domiciliu unde poti sta cu sotul tau si asa mai departe... Daca vreti si copii alta mancare de peste