| catanaandrei a întrebat:

la toti! Eu Sunt o amika de andrei, si am si eu o problema.
M-am intilnit cu un baiat mai mare ca mine cu 3 ani, eu am 13, am stat impreuna 2 saptamani si jum.
dar el sa intilnit cu mine doar ca sa ma fac sa sufar, eu nu stiam nimic... a vrut sa ma fac sa sufar pentru ca eu am inselat fostul meu, dar dupa ce l-am inselat mia parut foarte rau. dar el nu intelegia.si neam desp...
si dupa o saptamana am incercat cu el, si cu timpul m-am indragostit.si dupa 2 saptamana jum...ma lasa fara nici un motiv, nici numi raspuns la tel, nimic, pentru el eu renuntam la tot, si la prietenii mei.
si dupa o luna am inceput sa vb, l-am intrebat daca e adevarat ca sa intilnit cu me doar ca sa ma fac sa sufar el imi zicea mereu ca nu, dar mai multi amici de a lui miau zis ca e adevarat, sa intilnit cu mine doar ca sa ma fac sa sufar...
eu nu stiutiu ce sa nai fac pentru ca euinka al mai iubesc, am facut totul ca sa-l uit dar nu pot, nu mai am ochi pe nici un baiat acum, nu mai pot crede in nici unul,
voi ce imi propuneti sa fac?
... dau funda la cel mai bun raspuns...

4 răspunsuri:
| Str8_8407 a răspuns:

Poti incepe prin a te pune cu burta pe carte. Ai viata intreaga sa te destrabalezi.

| ursuletu a răspuns:

Ai meritat tot ce s-a intamplat.Eu nu as putea niciodata sa imi insel prietena.

| volum a răspuns:

Eu zic sa incerci cu altul si sa vezi ce iese...dar sa fie unul de varsta ta sau cu 1 an mai mare.ca astia cu 3-4 ani mai marite pacalesc vor doar sa nu mai fie virgini si apoi gta te lasa