| Andreea2550 a întrebat:

Dau fundita la cel mai bun raspuns happy Acum cativa ani am fost cu un baiat Andrei dar ne-am desp dupa un timp. Lui inca ii mai place de mine chiar daca intre timp aman2 am mai fost cu cineva. Eu momentan m`am impacat cu fostul meu iubit Razvan. Numai ca azi am vb cu Andrei si imi zicea ca iubita lui cu care era l-a inselat si mi-a zis ca eu sa fiu fericita cu Andrei ca nu ar mai suporta sa ma vada ca sufar. Dar problema e ca eu cand am auzit chestia asta m`a apucat plansuu ca stiu ca el inca tine la mine si eu as fii ipocrita daca as zice ca nu mai tin la el. dati`mi un sfat spuneti-mi ce sa ii zic lui Andrei macar sa nu mai fie suparat.

3 răspunsuri:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

Buna andreea, ar fi mai bine sa ii spui exact cum iti spus ( daca ti se pare bine) spune-i asa : Buna, am auzit ce ai spus despre sentimentele tale fata de mine si uite cum e treaba. imi pare rau pentru ca am fost cu altcineva. Asa sa ii spui si poate pe fata aia o lasa si se intoarce la tine Daca e bine sa nu uiti sa imi dai fundatongue Si daca vre ia id meu matiesionut91 (sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| FuckYeaaaa a răspuns:

Foarte importanta este si cauza despartirii voastre. De la ea porneste totul. Trebuie sa te gandesti foarte bine la motivul acesteia. Iar apoi sa iti dai seama daca nu cumva s-ar putea repeta aceeasi greseala. La fel si cu actualul tau iubit, Razvan. Baietii sunt destul de buni atunci cand vine vorba de minciuni. Deci singura care ar putea stii ce se intampla esti tu. Gandeste-te bine inainte, ca apoi sa nu regreti. :*. Take care. puppy dog eyes

| MatiesIonut152212 a răspuns (pentru FuckYeaaaa):

Cere-ti scuze si poate o va lasape accea fata pare rau