| Andreyuts92 a întrebat:

Bună la toți, o sa va povestesc ceva dar va rog sa nu comentați aiurea doar să mă ajutați cu o părere, de 2 luni sunt cu o fata mai mare ca mine cu 2 ani, acum 1 luna a fost prima oară când am făcut dragoste cu ea la mine acasă, părinții mei erau plecați etc, atunci eram f foarte excitat și m-am coborât jos (i-am dat limbi) ea nu mi-a facut sex oral deloc) acum cateva zile iar am venit la mine acasă amândoi pentru ca am ramas singur iar si a ramas toata noaptea la mine, am baut o sticla de vin amândoi, am început să ne sărutăm, s-a urcat pe mine, ne-am alintat pe urma s-a întors cu fundul spre fata mea(poziția 69) a început si ea sa se joace cu ea si eu la fel, era normal, după vreo 5 minute ma intreaba daca ii pot îndeplini o dorință, am întrebat-o care ar fi si a spus daca ii pot da limbi in fund pentru ca nu a facut niciodată dar ar vrea să încerce, i-am spus că e prea devreme și s-a supărat, ce credeti e bine sa fac asta cu ea sau doar crede că sunt jucăria ei? Rog fetele sa imi dea cateva sfaturi

10 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Mie mi au fost date limbi în dos fără sa cer. S a simțit plăcut totuși.

| Adry05 a răspuns:

Poți încerca și dacă nu-ți place nu mai faci și vezi după ce atitudine are

| Violleta2022 a răspuns:

Daca folositi prezervative pentru sexul oral atat femeiesti cat si masculine, puteti sa va satisfaceti, orice pofte sexuale doriti.

| Sofer a răspuns:

Sa se spele la cur și poți încerca să îi dai limbi și în cur. Ce dorințe au unele mai nou frate. Limbi în cur. Doamne ferește de asa ceva laughing

| alina2k18 a răspuns:

Nu esti jucaria ei.
Asta ii place ei, ia si satisface-owinking

| Nume6 a răspuns:

Ca fată îţi zic ceva. Eu văd că te vede doar ca pe un obiect ca să facă sex cu el, fata asta nu te iubește. Te vede ca pe un căţeluș. Ţi-a găsit punctul slab. Dacă îţi zice să stai jos sau să te ridici aia faci. Ca un căţel. Plus că vrea doar să îi fie îndeplinite fanteziile sexuale iar ea să nu ţi le îndeplinească ţie. Nu m-ar mira să aiba pe altcineva. Caută doar sex de la o persoană.

| Negoiu a răspuns:

Uite și un răspuns de bărbat, trecut un pic prin viață (sper că nu troll-ezi!): Las-o naibii și cât mai repede! Punct!

| AEWPenta a răspuns:

Ai facut foarte bine ca... ai refuzat, nimeni nu trebuie sa iti spuna ce sa faci si daca s-a suparat e treaba ei, cum ai gasit-o pe ea vei mai gasi femei.

| Ale080999 a răspuns:

Nu cred ca te considera jucaria ei, are si fata o fantezie dar e perfect normal ca tu sa nu o faci, ea trebuie sa inteleaga asta si tu sa nu te simti prost ca nu vrei sa o faci.

| Antonia1995 a răspuns:

Eu ca fata nu i-as spune niciodata iubitului pe sa imi faca asa ceva, nici n-as indrazni dar nici nu l-as lasa chiar daca el ar vrea. Inteleg, sexul oral e normal, dar nici sexul oral nu prea imi spune ceva pentru ca sunt foarte timida si plus de asta mi se pare ceva scarbos sa te puna sa ii lingi fundul, e un loc destul de scarbos, limba nu are ce cauta in acel loc!