| WeLoveIceCream a întrebat:

haideti sa va povestesc ce mi s-a intamplat azi dimineata. Apoi va urma o ft scurta intrebare. Astazi, cand mergeam la scoala, eram in tranvai, prin spatele tranvaiului, pe un scaun. Si a urcat un om(nu stie nimeni cine era sau cum arata). A coborat la a doua statie. Dar inainte sa coboare, a dat cu un fel de spray in tranvai. Apoi a coborat repede si a fugit. Un om, care era fix in spatele lui, l-a injurat si a vrut sa il loveasca, dar a fugit. Nu stiam de ce injura omul ala. asa ca m-am intors sa vad. cand m-am intors, am tras intamplator mult aer. Dupa, oamenii au inceput sa tuseasca ingrozitor. M-a miram si ma intrebam ce au. am inceput si eu sa tusesc, de mirosul sau ce avea acel spray. era foaaaaaarte intepator si iti venea sa vomiti de la el. Nu mai puteam sa respir(eu am si un mic inceput de astm). M-am speriat rau si m-am ridicat de pe scaun. O femeie a lesinat. Jumate de tranvai a coborat. m-am dus care usa dar nu am mai apucat sa cobor. Am coborat la a doua statie, impreuna cu restul tranvaiului. Toti au inceput sa vorbeasca intre ei si se intrebau unul pe altul cine a facut asta, si daca era un tigan. Am ramas socata si speriata. De atunci nu am mai putut sa respir si inca mai simt ceva in nas. Acum urmeaza intrebarile care ma framanta: cine era? de ce ar fi facut cineva asta? ce era sprayul ala sau in spray? De ce am inceput toti sa tusim ca prostii? Va rog raspunsuri serioase, nu prostii! Funda mare cine ma lamureste si pe mine ce era sprayul ala!(scuze categoria!)

Răspuns Câştigător
| BellaElla a răspuns:

E posibil ca spray-ul sa fie cu piper sau paralizant. Si nu stiu ce sa-ti zic in legatura cu cine e. N-am mai auzit niciodata sa se intample asa ceva. Si, de obicei, cei care fac asta ori nu sunt intregi la minte, ori o fac de "distractie". Cred ca ar trebui sa te duci la doctor, ca sa nu ti se fi agravat astmul.

3 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Spray paralizant, vroia omu` sa se distreze oh go on asa e in ROMANIA.

| guzanu92 a răspuns:

E spray paralizant. Odata am dat in clasa si a iesit profa afara ca nu mai putea. Apoi i-am luat cheile masinii din geanta si i-am mutat masina in alta parcare. De atunci nu am mai vazut-o. big grin
Probabil ca era un sarlatan care nu avea ce face. ^^

| DeliaMarius a răspuns:

Posibil, spray paralizant. A facut asta, in primul rand: ca nu avea minte si in al 2-lea rand ca nu avea ce face.