| DanyMax22 a întrebat:

Bună lume, mă puneți ajuta cu un sfat cum o pot face pe fosta să îi pară rău că m-a părăsit sau să o pot uita cât mai repede?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa o faci sa-i para rau, ca de te-a parasit inseamna ca a facut-o pentru alt baiat si-i fericita cu el, asadar orice ai face, tot tu regreti fiindca ea nu mai are ochi sau sentimente pentru tine, odata ce este fericita cu altul.

In loc sa te consumi inutil, ca sa gasesti o rautate sau porcarie cu care sa-i faci rau, mai bine te-ai focusa pe a-ti gasi pe cineva cu care sa fii si tu fericit.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca tu ai parasi-o pe una, ar avea cum sa te faca sa-ti para rau ca ai parasit-o? Exact...cel mai probabil, nu.winking
Ai putea avea o sansa, dar extrem de mica, daca presupunand ca inca va intarsectati adesea, sa o ignori total, iar in acelasi timp sa reusesti sa-i creezi iluzia ca iti este foarte bine fara ea. "Upgradeaza-te" cat de mult poti, eventual (daca gasesti) afiseaza-te cu alta femeie si daca ala pentru care te-a parasit nu-i indeplineste asteptarile, exista o mica sansa sa te vrea inapoi. Daca s-ar intampla asta insa, eu in locul tau n-as mai primi-o niciodata. Cine te-a ranit o data, cel mai probabil o va face si a doua oara.
Gaseste-ti pe alta si mergi mai departe. Doar asa vei reusi sa o uiti.

| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz este inutil sa te strofoci atata, odata ce tu esti in Timisoara si ea in Bucuresti, deci nu te mai vede si nici nu te mai aude.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te ocupi de ea, ca să îi pare rău, o implantezi tot mai tare în mintea ta. Ca să o uiți cât mai repede, caută și ocupă-te de alta, cât mai repede.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă tu nu ai greșit prea mult față de ea, va avea o urma de regret dar viata merge înainte, e clar ca nu a mers și poate nu e vina nimănui. O vei uita în timp

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Scapa de ea. Iti recomand eu divertisment bun daca vrei, sa vezi cum te vindeci.

| blackann a răspuns:

Tufe si tu altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută alta imediat

| DeeaDeea94 a răspuns:

Dacă o să ai succes și o să fii un om bun o să îi pară rău. Comunică cu alte fete și o să uiți de ea