| AnaBejenaru a întrebat:

Cat de repede uita baieti pe fosta?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Depinde de sentimentele pe care le-au avut in legatura cu respectivele fete. Daca sentimentele de iubire au fost leale si neconditionate, atunci uitarea va interveni in timp. Daca sentimentele de iubire au fost mimate pentru a se atinge un anume scop (de obicei baietii arunca perdeaua iubirii inainte pentru a ajunge la sex, dar nu toti, ci unii), atunci nu prea au ce uita, pentru ca n-au existat setimente solida. Problema lor nu este uitarea, ci cautarea altei victime.

| carminaburana43 a răspuns:

Depinde de la caz la caz.La unii ajunge o zi sau o saptamana, la altii numai daca gasesc peste foarte mult timp ceva pe masura sau stiu si cazuri cind niciodata.

| xxdd a răspuns:

Depinde de baiat.
Aia care au tinut mult.ai iubit-o n-o uita asa de usor
. si poate chiar cand o sa-si mai faca alta prietena se gandesc inca la ea
Dar daca nu se intelegea asa de bine cu ea.nu erau asa apropiati o uita repede

| Sky_6013 a răspuns:

Depinde de cat tin la ea. poate dura chiar o luna chiar 2, sau doar o zibig grin, ba chiar 2 min laughing

| zalisa a răspuns:

Repede, repejorlaughing
ddar depinde și de băiat♥

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Depinde de baiat, celor care nu le pasa si isi fac pr doar ca sa aiba una in plus pe "lista lor" uita destul de repedehappy dar ce-i care pun suflet la o fata si ajung sa o iubeasca uita mai greu, sau poate niciodata happy adica bine, trec peste asta si incearca ceva nou cu o alta fata, dar amintirile raman, ele nu se pot sterge cu buretele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai repede decat cred fetele...

| Claudiu_2472 a răspuns:

Alice, asta depinde de baiat si de cat de mult a tinut la acea fata, depinde ce a urmarit la ea (poate avea vreun interes)...

| sergiu_1940 a răspuns:

F repede