| Lalasami a întrebat:

Buna,m-a parasit dupa s.iar dupa o luna de zile i-am dat un bip dupa care am primit un mesaj in care scria ca sunt cea mai frumoasa dintre toate si sexy inteligenta si ca ii este dor de mine si emoticonullove struck.ce vrea ss zica de fapt

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba l, suna l

| Emilian65 a răspuns:

Vrea sa sa-ti spuna ca te iubeste si te vrea alaturi de el.

| Sofer a răspuns:

Poate ii e dor de tine.

| VoidEternal a răspuns:

Wow, i-ai dat un beep...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a săturat de amantă și acum vrea să se întoarcă iar la tine. E fire nestatornică și neserioasă.

| shookdazed a răspuns:

Ca nu mai are cu cine face sex...

| AnaNoa a răspuns:

In general băieții li se fac dor după o perioadă după ce nu mai vorbesc cu persoana respectiva dar asta nu înseamnă că te place neapărat poate ii e dor de cum îl făceau să se simtă în relație poți să îi faci un test și să încerci să îi arăți că dacă nu depune efort nu o sa vada nimic de la tine și vezi cum merge, in general daca tine la tine și te place o să încerce să te cucerească