| dydyyyy a întrebat:

Buna:* m-am certat cu iubitul meu gasind eu motivul(el gresind mai demult dar acum am vrut sa ii spun). a dat parola de la id de mess unei fete nu stiu ce sa ii faca la facebook x( si aseara i-am zis si el atat mi-a spus "iar te-au apucat nervii"

de aseara nu am mai vb cu el nu l-am vazut nu m-a cautat. oare dc?

fundita:*

sper ca ati inteles cat de cat
laughing

4 răspunsuri:
| denysa a răspuns:

Depinde si cum i`ai zis`o daca l`ai fi luat cu "iubire. da de ce?;-? ca` ma faci curioasa|" sau ceva in genu nu cred ca ti-ar fi zis asta. si nu te-a cautat pentru ca nu el e vinovat`u aici. ci tu pentru ca erai asa zis nervoasa geloasa etc... mai bine il suni si ii zici ca` nu te asteptai sa nu dea nici un semn de viata vazand ca ati inkeiat subiectu de aseara asa sec si sa lase orgoliul lui de barbat deoparte ca nu isi face efectu happy sper ca te``am ajutat spoor :X

| toygirl a răspuns:

Esti prea geloasa... tu gasesti in totul ceva rau. dar nu ar trebui... poate ca si te-nteleg.cum e asta! dar orikum.nu atrage atentia la totul si atunci va fi mai bine! bafta happy

| amy1513 a răspuns:

E doar o parola de facebook, tineai sa te desparti de el neaparat?

| DaiiiXdD a răspuns:

Dydy.
off. esti prea geloasa. chiar daca esti geloasa nu trebuie sa ii arati asa! nu stiu. ce sa iti zic ...eu nu l`as suna daca te`ar iubi ca sa spun asa. te`ar suna el orice s`ar intampla