| nicoleee30 a întrebat:

Eu si iubitul meu suntem impreuna de un an.Eu ii stiu stiu parola contului de Facebook si el stie lucrul acesta(el stie si parola mea), dar vinerea asta am vazut ca si-a schimbat parola si nu mi-a spus nimic despre asta...sad Ce inseamna asta? De ce si-a schimbat-o? Eu nici macar nu am intrat pe Facebook-ul lui sad. Care o fi motivul? Fundaa si multumesc love struck

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ce mama naibii nu-l intrebi? Eu cred ca voi sinteti iubiti doar ipotetic.Voi doar credeti ca va iubiti.

| UbexFlo a răspuns:

Ori o fi din motive de securitate pentru ca facebook-ul mai cere asta, ori pentru ca nu vrea sa o mai sti tu.happyDesi, daca va intelegeti bine, nu are niciun rost.Si pana la urma o parola nu inseamna nimic.Mailul si Facebook-ul cam sunt lucruri intime.happy

| RxTx a răspuns:

O parere complet tampita
motivele ar potea fi ca se vrajeste cu alta si nu a fost indeajuns de inteligent sa isi faca un alt cont fara stirea ta
asa ca da-i papucii si hai sa ne cunoastem noi doi in speranta unei frumoase prietenii eventual a cele mai frumoase povesti de dragoste prietenie si iubire

| firelord66 a răspuns:

Poate ca prietenul tau si-a schimbat parola doar asa.si eu mai scimb parola asa.o data la 3 luni.S-au pentru ca cineva i-a aflat parola

| IoanaMra a răspuns:

Nicole, mai bine intreaba'l si pe el! Eu cred ca ori vrea sa isi tina contul dosr pentru el, ori cum a zic cineva mai jos, se poate ca Facebook-ul sa mai ceara acest lucru. Sfatul meu este sa mai astepti putin, poate o sa iti spuna el ce s-a intamplat si o sa iti spuna noua parola. Daca nu.nu iti ramane decat sa il intrebi. Gf! :*

| blanOs a răspuns:

Ai vazut ca si-a schimbat parola dar tu nici n-ai intrat rolling on the floor))))))))))))))))) Daca nu intrai nu aveai de unde sa stii ca si-a schimbat-o. Deci cineva mananca caca T aici big grin. }{

| CynicalCunt a răspuns:

Te inseala. clar.