| MihaiDragos1999 a întrebat:

M-am certat cu prietena mea, a fost urat cum fac sa ma impac cu ea.

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Spune-i ca-ti pare sincer rau, adu-i un buchet de flori si dupa cateva secunde dupa ce-i dai florile sarut-o!
funda?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Să repari ceea ce ai stricat mai întâi, îți ceri iertare și te faci băiat cuminte.

| Captoresque a răspuns:

Umbli cu sărumâna, iubi nu mai fac, iubi scuze, hai iartă-mă te rog, bla bla, eventual și un mic cadou.

| abcde12345 a răspuns:

Cumperi un trandafir, o cutie de bomboane si o inviti inlocul in care v ati combinat, iti ceri iertare si ii spui ca nu ai fost in apele tale cand v ati certat, ca "am fost un prost. iarta-ma"

| EdyJr a răspuns:

Rihanna, adevarat. Dar mai simplu uite`te in ochii ei lung si, sa vada ca iti pare rau, intr-adevar spune-i asta fai un cadou. O iei de maini. si dupa o saruti. Daca refuza sarutul inca e supp. Daca continuua, Bravo tie, SAllut