| anonim_4396 a întrebat:

m-am impacat de vreo doua saptamani si ceva cu fostul prieten cu care am fost o luna.am fost luat o pauza pentru ca cica nu rezista fara sa faca sex.acum am ajuns iar la aceasta problema.nu stiu ce sa fac. e prima oara si mi-e frica ca dupa asta sa nu ne despartim si sa sufar. el pana acum nu a avut relatii serioase... ce ma sfatuiti?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu chiar nu intelegi ca numai sex vrea de la tine?
Nu exista baiat sau barbat care sa nu "reziste" fara sex.Nu te lasa inselata,asta e unicul lui scop,si ceea ce banuiesti tu e foarte corect,isi va face treaba frumos si,pe urma, va veti desparti!
Sfatul meu este sa-l lasi, o data pentru totdeauna si sa te multumesti ca ai scapat fara vreun necaz.
Tu decizi!

| WooLove a răspuns:

Sa iti dai seama ceea ce vrei sa faci asta e singurul sfat car ti se poate da. tu ai zic ca daca va despartit o sa suferi iar el fumeaza o tigara si se simte bine iar tu?
decizia iti apartine.

| CrosS a răspuns:

Kick his ass girl...

| biiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu va certatsisigh va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, daca tu nu esti pregatita sa faci acest pas nu il face,spune-i pur si simplu ca nu vrei si sa te lase in pace, o luna de zile cit ai stat cu el nu a fost indeajuns sa-l cunosti, acum iti dai seama ca nu te iubesti si ca vrea de la tine doar sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greece12, te rog nu mai reformula ce am scris eu, vrei bataie?

| maryusika199 a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sa faci sex. Daca tot insista sa faceti sex ai spui sa te lase in pace si ca nu vrei sa faci sex.dar daga vrei sa faci sex fa-o.