| Gabytsuu a întrebat:

m-am m-am indragostit de un baiat mai mare ca mine cu un an studiind amin2 la acceiasi scoala eu de un an sunt indragostiita de el dar nu ii spusesem nimic de oare ce nu imi dadea atentie si intr-o seara el a cerut la cineva id meu, am vorbit lucruri banale la inceput, el la scoala mereu se uita la mine, si o colega i-a spus ca mie imi place de el, pe mes nu mi-a zis absolut nimic si iarna lui 2010 am fost la derdelus cu el si cu alti prieteni, tot o fata de la mine din clasa il pace si autonat ca a mers si ea si el tot se ruga de mine ca ai sa te dai cu mine ca nu patim nimic si chestii din astea eu nu m-am dat cu el desi cu cateva zile imi daduse frecush, ma alinta si toate prostiile a intrebat pe o colega ce mai fac ca vara asta nu m-a vazut de loc desii el a avut pana acum multe relatii si nu stiu ce sa cred... uneori imi acorda atentie prea multa alte ori nu voi ce credeti.

Răspuns Câştigător
| gabyXD a răspuns:

Vorbeste cu el mai mult. pentru ca daca ai zis ca iti place si el iti face curte poate o sa fiti impreuna big grin

2 răspunsuri:
| lore23 a răspuns:

Eu cred ca te place si asteapta si de la tine "Semne"laughing. ar trebui sa vorbiti deschis despre ce este intre voi

| shadowofdark a răspuns:

Vorbeste cu el! crede-ma o sa mearga