| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu..deci in primele zile de scoala m-am indragostit nebuneste de un baiat el a zis ca nu ma place dar dupa cateva zile am aflat ca si el ma place si na vrut sa fie cu mine pentru ca eu sunt mai micuta decat el dar nu cred ca de asta asa si acum cateva zile m-a sarutat:* dar dupa sarut mi-a zis ca asta nu inseamna nimic si acum cateva zile ne-am certat (batut) si el a zis ca nu ma mai place.dar in pauze la scoala tot venea dupa mine si nu ma lasa in pace...aaa daaa si tot se dadea la o colega de-a mea...ce sa cred? oare cum sa-l recuceresc? ps: am 14 ani! funda pentru cel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Eu zic sa nu il mai bagi in seama, el poate crede ca te poate avea oricand vrea el, calca-l u in picioare nu-l lasa sa-si bata joc de tine.Arata-i ca ai demnitate, plus de asta daca se da si la o alta colega este un afemeiat.Lasa-l balta

fundita?

| CheveresanAmy200000 a răspuns (pentru Adelina004):

Ai draptate ca este afemeiat dar eu chiar il iubesc si nu vreau sa-l pierd.el la scoala isi bate joc de mine! intr-o zi mi-a trimis niste mesaje ingrozitoare si cand am vrut sa i le arat la dirigu lui. si atunci m-a luat in brate si atunci eu mam mai linistit dar dupa ore iar am vrut sa marg iar la dirigu lui eram convinsa sa i le arat si atunci a incercat sa ma sarute si el s-a cam grabit sa mi-a dat cu limba peste buze atunci m-a busit un ras din ala...ce sa cred din asta? el mereu sa comporta altfel cu mine mai tot timpu ma injura si eu chiar am plans dupa el plus ca cu el am avut primul sarut, oare ma place sau doar vrea sa mai aiba un nume in plus la lista lui de fete.id meu e :: amycheveresan contacteaza-ma!

2 răspunsuri:
| Addeellinnaa18 a răspuns:

Baiatul e un nesimtit si incearca sa cucereasca cat mai multe. Nu cred ca ii pasa de tine daca a avut un asemenea comportament, daca ii placea de tine, nu il interesa varsta. Parerea mea este sa il lasi pentru ca esti mult mai buna decat el si meriti mult mai mult. o zi buna