| Andrrrraaaa a întrebat:

Daca "el" nu imi acorda atentie, desii zice ca tine la mine ..mereu e nevoie ca eu sa-i atrag atentia. Credeti ca ar trebui sa continui cu "el"?

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

În primul rând, clarifică asta cu el. Întreabă-l care e motivul pentru care nu prea te bagă în seamă și încercați să rezolvați acest lucru, dacă se poate. Poate nu e vorba doar de ignoranță sau nepăsare, ci o problemă ce trebuie discutată. Unii oameni preferă să se frământe singuri cu diverse griji, fără a-și deranja familia, pe cei dragi, ș.a.m.d. și ajung să fie atât de „scufundați" în acestea, încât uită complet că nu sunt singuri. Poate acesta este cazul.
Dacă nu, atunci nu văd niciun motiv pentru care ar trebui să vă mai chinuiți. De ce să pierdeți timpul? Ori e, ori nu.
Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. de ce ti-ai bate capul? balta e plina de pesti, care ar da orice pentru o fata, nu ca ala.

| SandraArii a răspuns:

Nu, eu trec prin același lucru și sincer, m-am cam săturat, încearcă să te desprinzi de el și apropie-te de un alt băiat, o să vadă și el că nu e bine ce ți-a făcut și va regreta. ȘI DUPĂ CE REGRETĂ, SĂ NU FACI PROSTIA SĂ-L IERȚI. Dacă vede că ți-e bine și fără el, te va vrea înapoi, dar să nu-l ierți. O să încerce să te aburească cu faze „ahh am fost un prost, iartă-mă" „promit că o să fiu lângă tine" „ești singura fată" etc. sunt doar minciuni