| anonim_4396 a întrebat:

Salut.deci am o problema, in iarna mam imprietenit cu o colega si de atunci mam mai imprietenit cu un coleg si ma distram de minune cu el mergem amandoua pe derdelus cu el si a inceput sa-mi placa de el dar nu stiu cand m-am indragostit de el (pe atunci avea prietene) si de curand am aflat ca s-a despartit de prietena lui nu stiu din ce motiv. chestia e ca acum am aflat ca ma place dra o place si pe colega mea dar ea nu-l place si i-am spus si lui ca nu-l place dar el stie ca eu il plac si ce sa fac sa profit de ocazie ca sal intreb daca sa fie cu mine(am vorbit o data cu el pe mess si mi-a spus ca daca il intreb daca vrea sa fie cu mine o sa-mi raspunda da daca e singur si acum e singur) sau sa astept sa faca el primul pas si cum sa il alint sa cum sa ma joc cu el ca sa-l fac sa ma placa mai tare FUNDA! pentru cel mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| dada7k a răspuns:

Unei prietene i-as zice sa mai astepte si sa-l lase pe baiat sa faca el primul pas. Dar cel mai bine este sa faci ceea ce simti cu adevarat!