| MatesDanie a întrebat:

M-am ras cu bigul in zona pubiana de ceva timp...M-am iritat si ma mananca foarte rau..Nu stiu ce sa fac ajutati-ma.

Am folosit in timpul epilari spuma de ras. dupa after shave, crema...degeaba nu stiu ce sa fac.
Mentionez ca am facut chestia asta acum 6 luni. de atunci nu stiu ce sa fac nu pot rezista o sapt fara sa ma rad pentru ca dupa ce ma rad am 2 zile pace si atinci mancarimi dar de itensitate mica..VA ROG ajutati-ma

1 răspuns:
| MaiaMv a răspuns:

Acest lucru se intampla deseori.Mancarimea si usturimea o poti ALINA cu niste creme hidratante luate de la o farmacie. Dupa epilare pielea este sensibila, dar acea usturime poate trece si de la sine in scurt timp, stai fara grija! happy