| Ana47 a întrebat:

Buna, m-am trezit azi-dimineata si am observat ca sfarcurile par mai mari, totdata parca si-au schimbat si culoarea, fiind mai maronii, as vrea sa stiu daca este normal. Mentionez ca am 18 ani, sanii extrem de mici, dar parca si acestia au mai crescut putin

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Hmmm... așa, peste noapte? Ciudat.
Ai făcut cumva recent sex neprotejat?

| HazelEyes77 a răspuns:

Pai nu e un lucru rau ca iti cresc sanii si sunt mai fermi dimpotriva. Numai daca n ai facut tu ceva care sa te duca cu gandul la o eventuala sarcina fiindca pigmentarea si cresterea in volum al sanilor e un simptom al ei. Daca nu e cazul atunci in locul tau as fi multumita de transformarea bustului.