| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 14 ani si sanii mici, nu stiu ce sa fac sa creasca, am colege care poarta deja sutiene :-( si ma enerveaza ca in unele haine mi se vad sfarcurile chiar daca am sani mici, iar mama cica nu vrea sa imi cumpere bustiera ca am sanii prea mici pentru bustiera, ce sa fac sa imi creasca?
Mentionez ca mama mea nu are sanii foarte mari, dar sora mea, matusa mea si bunica mea au sanii mari, eu am mostenit ce e mai rau >sad

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Posibil.
Dar e posibil sa iti mai creasca putin in urmatorii 2 ani.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu e nimic rău în a avea sânii mici. Dacă îți cer un singur argument pentru prostiile pe care le debitezi aici, în afară de ''așa au altele'' nu ești în stare să-mi zici. Obiceiul de a te compara cu altele e toxic și o să te afecteze mult în viitor. Schimbă-ți mentalitatea asta de turmă. Nu ai ce face cu sâni la 14 ani, adică ba da, poți atrage libidinoși și pedofili. Atât. Și mamei tale spune-i că te deranjează că ți se văd sfârcurile și bustierele sunt pentru sport.