| anonim_4396 a întrebat:

Bună! M-am văzut cu un prieten, deși nu suntem intr-o relatie, el a dorit sa ne ținem de mana, m-a rugat sa îi fac masaj la palme și dupa el mie. Nu înțeleg acest gest, știe cineva ce inseamna?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu cred ca are vreo semnificatie ascunsa...a inventat si el gestul asta ca sa te poata atinge mai mult, crezand ca astfel se va crea o conexiune mai profunda intre voi. Pe scurt, e...seductie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu l ai intrebat pe el din ce cauza te a rugat sa i faci masaj in palme, masajul in palma la fel ca si masajul in talpă reflexoterapia stimuleaza anumite organe, se face si masajul mîinilor si a palmelor ca metodă de relaxare, asa ca el psibil a fost stresat sau avea emotii si a vrut sa se relaxeze in felul acesta făcîndu i tu lui masaj si invers, el tie, nu este nimic gresit, el ce varsta are? Dar tu? Multumesc sanatate multă.

| RAY a răspuns:

Vrea sa iti penetreze vaginul, a crezut ca gata vei accepta, tipul are speranțe mai mari decât însăți COVID ca ne va mișto de noi mult de noi, totul este despre sex,mai ales in adolecenta cand hormoni explodeaza iar pe voi va intereseaza doar putini,beta incearca si ei cu vrajeli,fac pe tipul bun,joaca teatru,nu spun ca nu iubim =vb de ambele sexe,dar la inceput nu stii ce e iubirea,apoi daca te tine una in zona morti,suferi ca prostul, numai dati sperante aiurea, fiti naiba sincere, asa mi am pierdut si eu timpul cu toate zdrentele ani la rand, spune-i ca nu il placi, prieteni intre fete si baieti nu exista

| Larylarysa03 a răspuns (pentru RAY):

Îl plac, dar nu-mi sau seama dacă și el ma place, nu mi-a spus, de aceea nu-I inteleg gesturile.

| RAY a răspuns (pentru Larylarysa03):

Poate e ortoped, eu iti spun ca sunt sanse de 99% ca te place, ala e semnul clar, si eu am avut varsta voastra, si eu asteptam mereu sa ma stranga una de mana, nu sa ii dau bani

| Larylarysa03 a răspuns (pentru RAY):

Imi e teama ca comportament acesta sa nu îl aibă și fata de alte fete.

| RAY a răspuns (pentru Larylarysa03):

Larysa scopul unui mascul este de a fecunda cat mai multe fete, iti repet nu inseamna ca nu putem iubi, un sfat nu ii oferi sex, sa stii ca noi apreciem asta, daca chiar ne e ciuda, bine nici sa nu profitati si sa inselati ca e la moda, la varsta voastra nu o sa fie vb de nunta

| Larylarysa03 a răspuns (pentru RAY):

Câte este cea mai buna metoda sa mi dau seama ca tine cu adevărat la mine, fără sa l întreb

| RAY a răspuns (pentru Larylarysa03):

Daca esti in mintea lui mereu, il poti intreba daca te viseaza, daca se gandeste la tine, timp de raspuns

| Larylarysa03 a răspuns (pentru RAY):

Mi-a spus la un moment data ca se gândește la mine și nici el nu știe de ce, dar îl face fericit asta. Dar totuși nu vorbim în fiecare zi nu ma cauta des...

| gigite a răspuns (pentru Larylarysa03):

Sa te scuture putin de printzipii mici si nematurizate...

| Violleta2022 a răspuns:

Si daca te ruga sa-i faci masaj si la altceva, tu i-ai face?
Cat de naiva trebuie sa fii, sa executi ce-ti spun unii si altii pe strada?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi vreun obicei specific lui care îi face plăcere să-l facă și să-l primească, nu că e neapărat un gest în care să-ți dea de înțeles ceva și în nici un caz ceva erotic.

| gigite a răspuns:

Vedeti, jasssmina, face numai ce-i trece ei prin cap. si nimic altceva,. era o batranica in fata ei si a rugat-o sa-i dea bastonul de jos si i-a spus ca NU face asa ceva.

| babyGeorge a răspuns:

Cred ca il durea mana