| Ana268086547 a întrebat:

Povestea suna cam asa : de aproape o luna sunt cu un baiat (primul prieten), noi ne tinem de mana, ne luam in brate, ne.am pupat de cateva ori pe gura, etc. Problema este ca eu nu prea cred ca se comporta la fel in preajma mea cum se comporta in preajma altora. Noi fiind in clase diferite le.am rugat pe cateva colege de ale lui sa imi spuna cum se comporta si mi.au spus ca se comporta ft diferit cand nu sunt eu in preajma... el de dinainte sa fim impreuna era foarte pervers adica ceva de genu pipaia fetele, le dadea palme la fund etc. Asa ca in primele zile de relatie cu el i.am spus sa inceteze cu aceste obiceiuri ssiexact asta a facut doar ca a inceput sa fie foarte timid, eu trebuie sa fac de fiecare data primul pas cande sa ne luam in brate sau sa ne sarutam. Nu as vrea sa fie din nou CHIAR ASA de pervers cum era înainte dar as vrea sa nu mai fie asa rusinos. Cum as putea sa il fac sa nu mai fie asa timid? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Dacian2005 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, si sa-l faci sa se simta mai relaxat... fa tu pasurile daca chiar vrei sa fi cu el, tinel de mana stand pe o banca. apropie-te de el usor, ia-l in brate, sunt baiat si stiu, chestile astea chiar functioneaza.
Succes!
Funda? :3 :*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Offf femeile astea, ai vrut sa il schimbi acum suporta l asa schimbat

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Stii,cred ca pustoaica e ceva genu. "Vai, vrea sa ma f... din prima Nu e frumos. " Dar e si genu " Vai, asta e prost, nu ma f... " laughing) Ea vrea si cu aia in fund si cu sufuletu in rai.

| TPUuser199 a răspuns:

Eh, minte de liceean, ce sa ii ceri laughing)

| Larylarysa03 a răspuns:

Eu iti dau un sfat, lasa relațiile și apucate serios de școală, acum e perioada evoluției tale, apoi ai timp de relații. Și mai mult baietii sunt imaturi la acea vârstă, nu ai nimic de câștigat decât de suferit. Asa ca zi ti de viitor și de tine.