| Eugenia123 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog? Mi-a venit menstruatia pe 29 iunie si mi s-a gatat pe 3.In data de 4 am facut sex cu prietenul meu,n`am protejat,iar seara cand am venit la mine am facut`o iar, de data asta nu ne-am protejat, dar a ejacuat afara.Totusi mi`e frica pentru ca a inceput sa imi curga o secretie putin maronie.Ce poate fi? va rooog ajutati-maaaaaaaaa

1 răspuns:
| Mandarina888 a răspuns:

Secretia maronie poate fii pur si simplu o secretie de dupa menstruatie...nu are nicio leg cu ejacularea insa poate fii si o infectie, du=te la ginecolog! ti se va spune tot acolo