| pokemondoll a întrebat:

Ma numesc Alexandra si am 11 ani.Sunt in clasa a 5-a si sunt indragostita lulea de un baiat.Pai,sa trecem la subiect:
vreo 2-3-4 prietene de ale mele lau tot intrebat daca ma place(nu eu le-am pus)si el tot zicea NU. Dar eu cred ca ma place ca: Prietena mea mi-a spus ca in ora de mate, cand statea singur in banca, se uita cu niste ochi dulci la minee love struck bene, eu nu vazush laughing Si in ora de geografie, cand zicea lectia pe derost eu imi intoarsem capul spre el sa-l ascult, si el s-a intors spre mine si tada! ne-am uitat ochi in ochi...ehh,au mai fost si alte lucruri dar nu le spun pe toate aici, dar 2-3 zile, tot simteam o energie prin tot corpul.emotionala.nu stiu...sa.explic! O. O
Intrebare de prostie: De ce cand o fata ii place de un baiat, si el se uita cu niste ochi dulci la ea, sau zambeste dragut la ea, fata respectiva se simte si mai atrasa de el!laughing

Răspuns Câştigător
| eme a răspuns:

Pai e simplu.noi fetele suntem mai sensibile, ne indragostim mai repede.si cum este cazul tau, ca esti si micuta. e normal sa te simti in al 9-lea cer.ca sa zic asa. cand se uita la tine sau iti zambeste.Oricum...nu iti face multe sperante, o sa vezi cand mai cresti ca baietii nu sunt atat de draguti si minunati cum ii credem noi.Sa nu te lasi niciodata vrajita de un baiat.nu se merita

9 răspunsuri:
| SlowLikeSnow a răspuns:

Da in alta intrebare ai spus ca esti clasa a6a.Hotaraste'te si tulaughing

| pokemondoll explică:

Hehe, mersi eme laughing
Ai dreptate, las ca vad eu cand cresc^^Oricum, e enervanta dragostea asta laughing

| pokemondoll explică:

Umm, antiteamedward...ho femeie ca nu-s ca alea obsedate, si hei, sa recunoastem, toti am fost asa O. Osi ce, cand voi fi mai mare sa am si eu niste sfaturi -___-"

| alysefu a răspuns:

Ce aveti fratilor cu eastraight face a spus doar ca e indragostita parca voi nu ati fost pe la varsta aia... :-si mai terminati naiba ca enervanti sunteti cu commenturile astea straight face

| box a răspuns:

Concentreaza'te pe scoalatongue

| Ioana :x a răspuns:

Nu poti sa spui ca esti indragostita de el happy
doar iti place de el, il simpatizezi
asa am zis si eu laughing ca il iubesc p unu` vreo 5-6 ani pana a aparut altul si mi-a trecut big grin
inteleg ca esti emotionata.happy
dar mai ai timp.
pa:*

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

La 11 ani?!?
Esti nebuna rau de tot fata!
Si mai invata sa mai scrii!
Bai maine poimaine o sa te dezvirgini daca continui laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AntiTeamEdward se vede cat de retardata estihappywinking

| Mire_5053 a răspuns:

rolling on the floor) Vai. daca la 11 ani esti asa. mai tarziu nici nu vreau sa imi imaginez. Nu imi vine sa cred. sick)